PANSKE SVETRY A ROLAKY

Blancheporte Pulovr s výstřihem do V, akryl bledě modrá melír 7786 (S)

Blancheporte Pulovr s výstřihem do V, akryl bledě modrá melír 7786 (S) e-shop >>

Tento pánský pulovr velmi snadno zkombinujete s ostatním oblečením. Má dlouhé rukávy a výstřih do "V". Příjemně se nosí a velmi snadno udržuje, zárukou kvality je značka Excellence. Lze prát v pračce. Blancheporte Pulovr s vý.. Blancheporte >>Blancheporte Jednobarevný pulovr s kulatým výstřihem bledě modrá melír 7786 (S)

Blancheporte Jednobarevný pulovr s kulatým výstřihem bledě modrá melír 7786 (S) e-shop >>

Klasický střih, moderní barvy?to je pulovr s kulatým výstřihem. Z materiálu snadného na údržbu. Kulatý výstřih. Dlouhé rukávy. Pružné lemy. Lze prát v pračce na 30 °C na cyklus vlna. Blancheporte Jednobarevný pulovr s kulat.. Blancheporte >>Blancheporte Pulovr s rolákem hnědošedá 8796 (M)

Blancheporte Pulovr s rolákem hnědošedá 8796 (M) e-shop >>

Elegantní a hřejivý, to je pulovr s rolákem! Dlouhé rukávy. Žebrované zakončení. Perte na 30 °C. Blancheporte Pulovr s rolákem hnědošedá 87/96 (M) od výrobce Blancheporte z kategorii Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pá.. Blancheporte >>Blancheporte Pulovr s rolákem námořnická modrá 8796 (M)

Blancheporte Pulovr s rolákem námořnická modrá 8796 (M) e-shop >>

Elegantní a hřejivý, to je pulovr s rolákem! Dlouhé rukávy. Žebrované zakončení. Perte na 30 °C. Blancheporte Pulovr s rolákem námořnická modrá 87/96 (M) od výrobce Blancheporte z kategorii Oblečení a móda | Pánské oblečen.. Blancheporte >>Blancheporte Pulovr s rolákem antracitová 107116 (XL)

Blancheporte Pulovr s rolákem antracitová 107116 (XL) e-shop >>

Elegantní a hřejivý, to je pulovr s rolákem! Dlouhé rukávy. Žebrované zakončení. Perte na 30 °C. Blancheporte Pulovr s rolákem antracitová 107/116 (XL) od výrobce Blancheporte z kategorii Oblečení a móda | Pánské oblečení | .. Blancheporte >>Blancheporte Žakárový pulovr s příměsí vlny bordó 8796 (M)

Blancheporte Žakárový pulovr s příměsí vlny bordó 8796 (M) e-shop >>

Okouzlující pulovr se žakárovým vzorem a příměsí vlny je velmi hřejivý a komfortní pro každodenní nošení. Kulatý výstřih s jednobarevnou lemovkou. Dlouhé rukávy. Spodní lem a manžety zúžené jednobarevným žebrováním... Blancheporte >>Blancheporte Žakárový pulovr s příměsí vlny námořnická modrá 127136 (3XL)

Blancheporte Žakárový pulovr s příměsí vlny námořnická modrá 127136 (3XL) e-shop >>

Okouzlující pulovr se žakárovým vzorem a příměsí vlny je velmi hřejivý a komfortní pro každodenní nošení. Kulatý výstřih s jednobarevnou lemovkou. Dlouhé rukávy. Spodní lem a manžety zúžené jednobarevným žebrováním... Blancheporte >>Blancheporte Pulovr se stojáčkem na zip šedý melír 7786 (S)

Blancheporte Pulovr se stojáčkem na zip šedý melír 7786 (S) e-shop >>

Pro ležérní outfit zvolte pulovr se stojáčkem na zip! Z čisté bavlny, velmi příjemný na nošení. Stojáček na zip. Dlouhé rukávy. Přední díl z originálního úpletu. Manžety, výstřih a spodní lem jednobarevné s kontrastní.. Blancheporte >>Blancheporte Pulovr se stojáčkem na zip námořnická modrá 7786 (S)

Blancheporte Pulovr se stojáčkem na zip námořnická modrá 7786 (S) e-shop >>

Pro ležérní outfit zvolte pulovr se stojáčkem na zip! Z čisté bavlny, velmi příjemný na nošení. Stojáček na zip. Dlouhé rukávy. Přední díl z originálního úpletu. Manžety, výstřih a spodní lem jednobarevné s kontrastní.. Blancheporte >>Blancheporte Pruhovaný pulovr s příměsí vlny kaštanovánám.modrá 97106 (L)

Blancheporte Pruhovaný pulovr s příměsí vlny kaštanovánám.modrá 97106 (L) e-shop >>

Neváhejte ani chvíli a pořiďte si skvělý pruhovaný pulovr s příměsí vlny! Kulatý jednobarevný výstřih. Dlouhé rukávy zúžené manžetami. Žebrované manžety, spodní lem a výstřih. Lze prát v pračce. Blancheporte Pruhovan.. Blancheporte >>Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny růžová 7786 (S)

Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny růžová 7786 (S) e-shop >>

Pulovr s rolákem je maximálně elegantní! Rolákový výstřih. Dlouhé rukávy. Spodní lem a manžety zúžené žebrováním. S vysokým podílem vlny. Lze prát v pračce. Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny růžová 77/86 (S).. Blancheporte >>Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny měděná 7786 (S)

Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny měděná 7786 (S) e-shop >>

Pulovr s rolákem je maximálně elegantní! Rolákový výstřih. Dlouhé rukávy. Spodní lem a manžety zúžené žebrováním. S vysokým podílem vlny. Lze prát v pračce. Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny měděná 77/86 (S).. Blancheporte >>Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny hnědošedá 8796 (M)

Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny hnědošedá 8796 (M) e-shop >>

Pulovr s rolákem je maximálně elegantní! Rolákový výstřih. Dlouhé rukávy. Spodní lem a manžety zúžené žebrováním. S vysokým podílem vlny. Lze prát v pračce. Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny hnědošedá 87/96 .. Blancheporte >>Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny námořnická modrá 8796 (M)

Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny námořnická modrá 8796 (M) e-shop >>

Pulovr s rolákem je maximálně elegantní! Rolákový výstřih. Dlouhé rukávy. Spodní lem a manžety zúžené žebrováním. S vysokým podílem vlny. Lze prát v pračce. Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny námořnická modr.. Blancheporte >>Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny antracitová 7786 (S)

Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny antracitová 7786 (S) e-shop >>

Pulovr s rolákem je maximálně elegantní! Rolákový výstřih. Dlouhé rukávy. Spodní lem a manžety zúžené žebrováním. S vysokým podílem vlny. Lze prát v pračce. Blancheporte Pulovr s rolákem, příměs vlny antracitová 77/86 .. Blancheporte >>Blancheporte Svetr z originálního úpletu měděná 107116 (XL)

Blancheporte Svetr z originálního úpletu měděná 107116 (XL) e-shop >>

Svetr na zip z originálního úpletu dodá dynamický vzhled Vašemu outfitu! Žebrovaný stojáček. Vpředu uprostřed zip. Dlouhé rukávy a spodní lem zakončené žebrování. Lze prát v pračce. Blancheporte Svetr z originálního úple.. Blancheporte >>Blancheporte Svetr z originálního úpletu námořnická modrá 8796 (M)

Blancheporte Svetr z originálního úpletu námořnická modrá 8796 (M) e-shop >>

Svetr na zip z originálního úpletu dodá dynamický vzhled Vašemu outfitu! Žebrovaný stojáček. Vpředu uprostřed zip. Dlouhé rukávy a spodní lem zakončené žebrování. Lze prát v pračce. Blancheporte Svetr z originálního úple.. Blancheporte >>Blancheporte Svetr z originálního úpletu modrá džínová 8796 (M)

Blancheporte Svetr z originálního úpletu modrá džínová 8796 (M) e-shop >>

Svetr na zip z originálního úpletu dodá dynamický vzhled Vašemu outfitu! Žebrovaný stojáček. Vpředu uprostřed zip. Dlouhé rukávy a spodní lem zakončené žebrování. Lze prát v pračce. Blancheporte Svetr z originálního úple.. Blancheporte >>Blancheporte Dvoubarevné pruhované polo tričko kaštanováčerná 7786 (S)

Blancheporte Dvoubarevné pruhované polo tričko kaštanováčerná 7786 (S) e-shop >>

Pruhované polo tričko patří mezi klasiku pánského šatníku. Jednobarevný kontrastní límeček s knoflíčky. Dlouhé rukávy. Spodní lem a manžety jednobarevné žebrované tón v tónu. 3 kontrastní knoflíky s matným efektem. Lze .. Blancheporte >>Blancheporte Dvoubarevné pruhované polo tričko černášedá melír 8796 (M)

Blancheporte Dvoubarevné pruhované polo tričko černášedá melír 8796 (M) e-shop >>

Pruhované polo tričko patří mezi klasiku pánského šatníku. Jednobarevný kontrastní límeček s knoflíčky. Dlouhé rukávy. Spodní lem a manžety jednobarevné žebrované tón v tónu. 3 kontrastní knoflíky s matným efektem. Lze .. Blancheporte >>Blancheporte Polo tričko s dlouhými rukávy Courtelle modrá 7786 (S)

Blancheporte Polo tričko s dlouhými rukávy Courtelle modrá 7786 (S) e-shop >>

Polo tričko s dlouhými rukávy Courtelle: hřejivé jako pulovr, navíc v ležérním stylu! Límeček. Vpředu knoflíková léga. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. Lze prát v pračce. Blancheporte Polo tričko s dlouhými rukávy Courtel.. Blancheporte >>Blancheporte Polo tričko s dlouhými rukávy Courtelle námořnická modrá 7786 (S)

Blancheporte Polo tričko s dlouhými rukávy Courtelle námořnická modrá 7786 (S) e-shop >>

Polo tričko s dlouhými rukávy Courtelle: hřejivé jako pulovr, navíc v ležérním stylu! Límeček. Vpředu knoflíková léga. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. Lze prát v pračce. Blancheporte Polo tričko s dlouhými rukávy Courtel.. Blancheporte >>Blancheporte Polo tričko s dlouhými rukávy Courtelle zelená 7786 (S)

Blancheporte Polo tričko s dlouhými rukávy Courtelle zelená 7786 (S) e-shop >>

Polo tričko s dlouhými rukávy Courtelle: hřejivé jako pulovr, navíc v ležérním stylu! Límeček. Vpředu knoflíková léga. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. Lze prát v pračce. Blancheporte Polo tričko s dlouhými rukávy Courtel.. Blancheporte >>Blancheporte Svetr se stojáčkem, na knoflíky, 80  percent jehněčí vlna námořnická modrá 7786 (S)

Blancheporte Svetr se stojáčkem, na knoflíky, 80 percent jehněčí vlna námořnická modrá 7786 (S) e-shop >>

Nabízí stojáček, 80% podíl jehněčí vlny a 2 barvy snadné na kombinování... tento svetr ovládl módní scénu. Vpředu celopropínací na knoflíky. Stojáček. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. Pružné zakončení. Lze prát v pr.. Blancheporte >>Blancheporte Svetr se stojáčkem, na knoflíky, 80  percent jehněčí vlna hnědošedá 7786 (S)

Blancheporte Svetr se stojáčkem, na knoflíky, 80 percent jehněčí vlna hnědošedá 7786 (S) e-shop >>

Nabízí stojáček, 80% podíl jehněčí vlny a 2 barvy snadné na kombinování... tento svetr ovládl módní scénu. Vpředu celopropínací na knoflíky. Stojáček. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. Pružné zakončení. Lze prát v pr.. Blancheporte >>Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem, kašmírový na dotek černášedá melír 7786 (S)

Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem, kašmírový na dotek černášedá melír 7786 (S) e-shop >>

Klasické pruhy, kašmírový na dotek, rafinovaný styl.... pulovr s výstřihem ke krku přináší ideální kombinaci stylu a pohodlí. Kulatý výstřih. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. Pružné zakončení. Lze prát v pračce. Blanch.. Blancheporte >>Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem, kašmírový na dotek modráčerná 7786 (S)

Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem, kašmírový na dotek modráčerná 7786 (S) e-shop >>

Klasické pruhy, kašmírový na dotek, rafinovaný styl.... pulovr s výstřihem ke krku přináší ideální kombinaci stylu a pohodlí. Kulatý výstřih. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. Pružné zakončení. Lze prát v pračce. Blanch.. Blancheporte >>Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem, kašmírový na dotek měděnáčerná 7786 (S)

Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem, kašmírový na dotek měděnáčerná 7786 (S) e-shop >>

Klasické pruhy, kašmírový na dotek, rafinovaný styl.... pulovr s výstřihem ke krku přináší ideální kombinaci stylu a pohodlí. Kulatý výstřih. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. Pružné zakončení. Lze prát v pračce. Blanch.. Blancheporte >>Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem a dlouhými rukávy nám.modrábordó 8796 (M)

Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem a dlouhými rukávy nám.modrábordó 8796 (M) e-shop >>

Úzké a široké, pruhy se baví kontrasty. Pulovr s kulatým výstřihem je vždy skvělým nápadem. Kulatý výstřih. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. Pružné zakončení. Lze prát v pračce. Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým .. Blancheporte >>Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem a dlouhými rukávy nám.modrákhaki 8796 (M)

Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem a dlouhými rukávy nám.modrákhaki 8796 (M) e-shop >>

Úzké a široké, pruhy se baví kontrasty. Pulovr s kulatým výstřihem je vždy skvělým nápadem. Kulatý výstřih. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. Pružné zakončení. Lze prát v pračce. Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým .. Blancheporte >>Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem šedáčerná 127136 (3XL)

Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem šedáčerná 127136 (3XL) e-shop >>

Hravé pruhy a kašmírový na dotek.... pulovr s výstřihem ke krku oceníte nejen v zimě. V horní části trupu a na rukávech pruhy. Jednobarevný kontrastní spodní lem a rukávy. Kulatý výstřih. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. P.. Blancheporte >>Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem nám.modrámodrá 107116 (XL)

Blancheporte Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem nám.modrámodrá 107116 (XL) e-shop >>

Hravé pruhy a kašmírový na dotek.... pulovr s výstřihem ke krku oceníte nejen v zimě. V horní části trupu a na rukávech pruhy. Jednobarevný kontrastní spodní lem a rukávy. Kulatý výstřih. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. P.. Blancheporte >>Blancheporte Pruhovaný pulovr se stojáčkem, kašmírový na dotek nám.modrámodrá 117126 (XXL)

Blancheporte Pruhovaný pulovr se stojáčkem, kašmírový na dotek nám.modrámodrá 117126 (XXL) e-shop >>

S hravými pruhy a zipovým stojáčkem, tento pulovr kašmírový na dotek je skutečnou zimní radostí. V horní části trupu a na rukávech středové pruhy. Jednobarevný spodní lem a rukávy. Stojáček na zip. Dlouhé rukávy. Rovný sp.. Blancheporte >>Blancheporte Pruhovaný pulovr se stojáčkem, kašmírový na dotek šedáčerná 8796 (M)

Blancheporte Pruhovaný pulovr se stojáčkem, kašmírový na dotek šedáčerná 8796 (M) e-shop >>

S hravými pruhy a zipovým stojáčkem, tento pulovr kašmírový na dotek je skutečnou zimní radostí. V horní části trupu a na rukávech středové pruhy. Jednobarevný spodní lem a rukávy. Stojáček na zip. Dlouhé rukávy. Rovný sp.. Blancheporte >>Blancheporte Pulovr s kulatým výstřihem a dlouhými rukávy námořnická modrá 8796 (M)

Blancheporte Pulovr s kulatým výstřihem a dlouhými rukávy námořnická modrá 8796 (M) e-shop >>

S pleteným hráškovým vzorem a v pánské šik stylu, to je krásný pulovr. Pohodlný jemný úplet příjemný na nošení. Kulatý výstřih. Dlouhé rukávy. Rovný spodní lem. Pružné zakončení. Lze prát v pračce. Blancheporte Pulo.. Blancheporte >>
Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pánské svetry a roláky